Volledig menu met prijzen & foto's
+31297763707
Reserveer nu een tafel voor Ant De Oude Veiling
Kom je met je voertuig naar Ant De Oude Veiling in Aalsmeer, dan vind je parkeerterreinen op 524 meter afstand bij Keijzer Parkeer Service.
Hier vind je het menu van Ant De Oude Veiling in Aalsmeer. Op dit moment zijn er 2 maaltijden en drankjes op het menu. wisselende aanbiedingen kun je telefonisch navragen.
Wat Ineke van Walbeek goed vindt aan Ant De Oude Veiling:
Eten was prima,maar wat een herrie binnen,daar moet wat aan gedaan worden. En dan bedoel ik ,dempend materiaal,iedereen zat te schreeuwen,anders versta je je zelf niet eens Service: Dine in Meal type: Dinner Price per person: €40–50 Lees verder.
Het lokaal biedt kosteloos W-LAN aan voor zijn klanten, afhankelijk van het weersomstandigheden kun je ook lekker buiten zitten en iets tot je nemen. De ruimtes ter plaatse zijn toegankelijk en daarom geen probleem voor klantjes met een rolstoel of lichamelijke handicaps.
Wat Jan Vink niet goed vindt aan Ant De Oude Veiling:
Overvol restaurant. Heel veel geluid van hard pratende en schreeuwende bar bezoekers, waardoor je elkaar niet meer kunt verstaan. Hoofdgerecht was lauw en daardoor minder smaakvol. Service: Dine in Meal type: Dinner Price per person: €60–70 Food: 3 Service: 3 Atmosphere: 2 Lees verder.
Ant De Oude Veiling vanuit Aalsmeer is een goede bar om na het werk een cocktail te doen en samen te zitten met vrienden, het eetcafé presenteert ook schotels uit de Europese omgeving. In dit restaurant is er ook een omvangrijke diversiteit aan koffie- en theespecialiteiten die we niet mogen vergeten, en je mag je verheugen op de heerlijke traditionele zeevruchtenkeuken.
Dit restaurant behoort tot de beste in Aalsmeer, binnen de categorie Zeevruchten, en op basis van de gemiddelde evaluatie van 4.7 is het waarschijnlijk een van de favoriete restaurants van zijn klanten.
Super-go service a bediening. Vertaling:
Food: 4 Service: 5 Atmosfeer: 5
Het etablissement en de vertrekken zijn toegankelijk voor mindervaliden en daardoor ook met een rolstoel of lichamelijke handicaps bereikbaar.
Reserveringen kunnen bij dit eetcafé per telefoon geplaatst worden, nummer: +31297763707.
Op de homepage van het lokaal deoudeveiling.nl bestaat mogelijk de mogelijkheid om maaltijden te bestellen, en je kunt ook menu's mee te nemen ordenen.
Als de weersomstandigheden goed zijn, kun je ook buiten eten.
Het Ant De Oude Veiling heeft parkeergelegenheden voor jouw auto direct op hun grondstuk in Aalsmeer, en er is kostenloos Wlan.