Asteria - Agios Nikolaos

Grieks, Ijsje, Koffie
40 Akti Koundourou Stilianou, Agios Nikolaos, Greece, 721 00
Borden: 23

Asteria

4.3 / 5 van 1461 beoordelingen
Telefoon
+302841022452
Adres

Openingstijden

  • maandag
  • Dinsdag
  • woensdag
  • donderdag
  • vrijdag
  • zaterdag
  • zondag

Voorzieningen

Afhaalmaaltijd
Buitenzitting
Wifi
Levering
Rolstoel Toegankelijk
Vriendelijk Personeel
Ontbijt
Goede Locatie
Goede Service
Lunch
Prachtig Uitzicht
Voedsellevering
Brunch
Mezze

Afbeeldingen

Reserveer nu

Feedback

★ 4.3 / 5 van 1461 beoordelingen

De gemiddelde beoordeling voor Asteria is 4.3, wat betekent dat de klanten een zeer hoge mening van dit lokaal hebben.

xar-alex

Food: 4 Service: 3 Atmosphere: 3

maria-papadakh-1

Menu items

De volgende menukaart kan ter plekke aangevuld worden met dag- of weekaanbiedingen. Naast bepaalde menu's vind je op de menukaart ook drankjes, evenals algemene soorten gerechten die hier worden aangeboden. De menukaart wordt aangevuld met gerechten en ingrediënten die klanten lovend hebben genoemd, maar die mogelijk nog niet vermeld waren.

Meer informatie

Het lokaal en de ruimtes zijn toegankelijk voor mindervaliden en daardoor ook met een rolstoel of fysiologische beperkingen bruikbaar.

Reserveringen kunnen bij dit eetcafé per telefoon gemaakt worden, telefoonnummer: +302841022452.

Op de website van het restaurant asteriacafe.eu kan je mogelijk menu's bestellen, en je kunt ook gerechten om af te halen ordenen.

Als het weer mooi zijn, kun je ook buiten iets nuttigen.

Je kunt de WiFi van het lokaal gratis gebruiken.

Gerelateerde restaurants

Snel en eenvoudig Download de Foodlocate-app nu